TV04A850J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A850J-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV04A850J-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V SMA
Podatkovni listi: TV04A850J-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV04A850J-G
Številka dela TV04A850J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 85V 137V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 677164 pcs Podatkovni list TV04A850J-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.92A Zmogljivost @ Pogostost -