TV06B131J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B131J-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV06B131J-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V SMB
Podatkovni listi: TV06B131J-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV06B131J-G
Številka dela TV06B131J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 130V 209V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344432 pcs Podatkovni list TV06B131J-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.87A Zmogljivost @ Pogostost -