TV06B300JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B300JB-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV06B300JB-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Podatkovni listi: TV06B300JB-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06B300JB-G
Številka dela TV06B300JB-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 30V 48.4V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 336922 pcs Podatkovni list TV06B300JB-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A