TV06B480J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B480J-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV06B480J-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Podatkovni listi: TV06B480J-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06B480J-G
Številka dela TV06B480J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 48V 77.4V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423122 pcs Podatkovni list TV06B480J-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.75A Zmogljivost @ Pogostost -