TV15C161J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C161J-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV15C161J-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TV15C161J-HF
Številka dela TV15C161J-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185799 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.79A Zmogljivost @ Pogostost -