TV15C510JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C510JB-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV15C510JB-HF
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TV15C510JB-HF
Številka dela TV15C510JB-HF Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 174212 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A