TV15C640JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C640JB-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV15C640JB-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Podatkovni listi: TV15C640JB-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV15C640JB-G
Številka dela TV15C640JB-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178389 pcs Podatkovni list TV15C640JB-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.56A