TV15C750JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C750JB-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV15C750JB-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Podatkovni listi: TV15C750JB-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV15C750JB-G
Številka dela TV15C750JB-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 174124 pcs Podatkovni list TV15C750JB-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A