TV30C240JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV30C240JB-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Podatkovni listi: TV30C240JB-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV30C240JB-G
Številka dela TV30C240JB-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112645 pcs Podatkovni list TV30C240JB-G.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26.7V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 24V Napetost - razčlenitev DO-214AB, (SMC)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 77.12A
Polarizacija DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca TV30C240JB-G Opis TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.9V Zmogljivost @ Pogostost -