TV30C700J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV30C700J-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV30C700J-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Podatkovni listi: TV30C700J-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV30C700J-G
Številka dela TV30C700J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 70V 113V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202815 pcs Podatkovni list TV30C700J-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 26.55A Zmogljivost @ Pogostost -