TV30C8V5JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV30C8V5JB-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC
Podatkovni listi: TV30C8V5JB-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TV30C8V5JB-G
Številka dela TV30C8V5JB-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141358 pcs Podatkovni list TV30C8V5JB-G.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 9.44V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 8.5V Napetost - razčlenitev DO-214AB, (SMC)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 208.33A
Polarizacija DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca TV30C8V5JB-G Opis TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4V Zmogljivost @ Pogostost -