TV50C600J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV50C600J-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TV50C600J-G
Proizvajalec / znamka: Comchip Technology
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Podatkovni listi: TV50C600J-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV50C600J-G
Številka dela TV50C600J-G Proizvajalec Comchip Technology
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68208 pcs Podatkovni list TV50C600J-G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 52.17A Zmogljivost @ Pogostost -