BFM-1A-12CW
Comus InternationalComus International
BFM-1A-12CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFM-1A-12CW
Proizvajalec / znamka: Comus International
Opis izdelka RELAY REED SPST .5A 12V
Podatkovni listi: BFM-1A-12CW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFM-1A-12CW
Številka dela BFM-1A-12CW Proizvajalec Comus International
Opis RELAY REED SPST .5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15820 pcs Podatkovni list BFM-1A-12CW.pdf
Vklopite napetost (maks.) 6.7 VDC Izklop napetosti (min) 1 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 200VDC - Max
Serija BFM-CW Čas izdaje 0.1ms
Pakiranje Tube Druga imena 1835-1153
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Čas delovanja 0.5ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Ocena stika (trenutna) 500mA
Kontaktni material Ruthenium (Ru) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 1.5 kOhms Moč tuljave 96 mW
Tok tekočine 8.0mA