302W2CPXX41A10X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 302W2CPXX41A10X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN DSUB PLUG 2POS STR SLDR CUP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 302W2CPXX41A10X
Številka dela 302W2CPXX41A10X Proizvajalec Conec
Opis CONN DSUB PLUG 2POS STR SLDR CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5801 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena Q11193125
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število pozicij 2 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 2 (Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 10A