403W3CSXX61A10X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 403W3CSXX61A10X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN DSUB RCPT 3POS STR SLDR CUP
Podatkovni listi: 403W3CSXX61A10X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 403W3CSXX61A10X
Številka dela 403W3CSXX61A10X Proizvajalec Conec
Opis CONN DSUB RCPT 3POS STR SLDR CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5070 pcs Podatkovni list 403W3CSXX61A10X.pdf
Žični merilnik 16-20 AWG Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) - 3W3
Material školjke, Dokončaj Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število pozicij 3 (Power)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Trenutna ocena 10A Vrsta kontakta Power
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Green Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
403P36
403P36
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CABLE STR SGL-END MALE 3POS 3'
Na zalogi: 6332 pcs
Prenesi: 403P36.pdf
RFQ
403S36
403S36
Opis: CABLE STR SGL-END FMALE 3POS 3'
Na zalogi: 5696 pcs
Prenesi: 403S36.pdf
RFQ
403P72
403P72
Opis: CABLE STR SGL-END MALE 3POS 6'
Prenesi: 403P72.pdf
403R3C
403R3C
Proizvajalci: Murata Power Solutions
Opis: FIXED IND 3.3UH 5.2A 17 MOHM
Prenesi: 403R3C.pdf
403I35S30M00000
403I35S30M00000
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD
Prenesi: 403I35S30M00000.pdf
403P144
403P144
Opis: CABLE STR SGL-END MALE 3POS 12'
Prenesi: 403P144.pdf
403S72
403S72
Opis: CABLE STR SGL-END FMALE 3POS 6'
Prenesi: 403S72.pdf
403K
403K
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: HEATSINK POWER TO-3
Prenesi: 403K.pdf
403V
403V
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: HEATSINK POWER TO-3
Prenesi: 403V.pdf