5008W8SXX99A10X
ConecConec
5008W8SXX99A10X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5008W8SXX99A10X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB HOUSING 8W8 RCPT
Podatkovni listi: 5008W8SXX99A10X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5008W8SXX99A10X
Številka dela 5008W8SXX99A10X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB HOUSING 8W8 RCPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43582 pcs Podatkovni list 5008W8SXX99A10X.pdf
Shell Finish Thickness 320µin (8.13µm) Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 626-1556
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število pozicij 8 (Coax or Power) Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
Vrsta kontakta Coax or Power Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts
Slog konektorja D-Sub, Combo Barva Green
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN MICRO SD CARD HINGED TYPE
Na zalogi: 4023 pcs
Prenesi: 500901-0800.pdf
RFQ
5008W8PXX56A30X
5008W8PXX56A30X
Proizvajalci: Conec
Opis: CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SOLDER
Na zalogi: 5731 pcs
Prenesi:
RFQ
50090
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: BOX PBT/PC 23.74"L X 11.89"W
Na zalogi: 269 pcs
Prenesi: 50090.pdf
5008C SL002
5008C SL002
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 8COND 22AWG SLATE 500'
Na zalogi: 55 pcs
Prenesi: 5008C SL002.pdf
5008C SL005
5008C SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 8COND 22AWG SLATE 100'
Na zalogi: 306 pcs
Prenesi: 5008C SL005.pdf
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: COUNTER HOUR METER
Na zalogi: 342 pcs
Prenesi:
5009
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: RFLS,20,250
Proizvajalci: Wiha
Opis: WRENCH SET COMBO 1/4"-1-1/8"
Na zalogi: 921 pcs
Proizvajalci: GC Electronics
Opis: TUNING TOOL FLAT PLASTIC 6"
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SPIRAP HAND TOOL
5008C SL001
5008C SL001
Opis: CABLE 8COND 22AWG SLATE 1000'
Na zalogi: 43 pcs
Prenesi: 5008C SL001.pdf
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: TEST POINT PC COMPACT .063"D YLW
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika