6STF15PAM01B40X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6STF15PAM01B40X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 6STF15PAM01B40X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6STF15PAM01B40X
Številka dela 6STF15PAM01B40X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2442 pcs Podatkovni list 6STF15PAM01B40X.pdf
Žični merilnik 26 AWG Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Filter, Grounding Indents natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal