6STF15PAR04B30X
pregled izdelka
Številka dela: 6STF15PAR04B30X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6STF15PAR04B30X
Številka dela 6STF15PAR04B30X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3171 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Brass, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Lastnosti Filter, Grounding Indents natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal