6STF25PAM01B20X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6STF25PAM01B20X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6STF25PAM01B20X
Številka dela 6STF25PAM01B20X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2515 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 26 AWG Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (M3)
Lastnosti Filter, Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal