6STF37PAT03S30X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6STF37PAT03S30X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6STF37PAT03S30X
Številka dela 6STF37PAT03S30X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1598 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Brass, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Housing/Shell (M3)
Lastnosti Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.189" (4.80mm)