6STF50PAM01B20X
ConecConec
Conec
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6STF50PAM01B20X
Proizvajalec / znamka: Conec
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6STF50PAM01B20X
Številka dela 6STF50PAM01B20X Proizvajalec Conec
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1094 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 26 AWG Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakiranje - delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Število pozicij 50
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (M3)
Lastnosti Filter, Grounding Indents natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal