DOCSC012F-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC012F-020.0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DOCSC012F-020.0M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OCXO 20.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Podatkovni listi: DOCSC012F-020.0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DOCSC012F-020.0M
Številka dela DOCSC012F-020.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OCXO 20.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1804 pcs Podatkovni list DOCSC012F-020.0M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip OCXO
Velikost / dimenzija 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Serija DOCSC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena CW930TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.330" (8.38mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±10ppb Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -