OX200-DKV-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OX200-DKV-010.0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OX200-DKV-010.0M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka VCOCXO 10.0MHZ 12.0V LVCMOS THOL
Podatkovni listi: OX200-DKV-010.0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OX200-DKV-010.0M
Številka dela OX200-DKV-010.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis VCOCXO 10.0MHZ 12.0V LVCMOS THOL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1346 pcs Podatkovni list OX200-DKV-010.0M.pdf
Napetost - oskrba 12V Tip VCOCXO
Velikost / dimenzija 1.417" L x 1.063" W (36.00mm x 27.00mm) Serija OX200-DKV
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads Izhod LVCMOS
Druga imena CW940 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.530" (13.46mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±5ppb Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 12V 6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads Tok - Supply (Max) -