P122-155.52M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P122-155.52M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P122-155.52M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: P122-155.52M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P122-155.52M
Številka dela P122-155.52M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7473 pcs Podatkovni list P122-155.52M.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija P
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena CW600
P122 155.52M
P122155.52M
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 155.52MHz natančen opis 155.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 90mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30µA