VBLD861-122.88M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
VBLD861-122.88M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VBLD861-122.88M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC VCXO 122.88MHZ 3.3V LVCMOS S
Podatkovni listi: VBLD861-122.88M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VBLD861-122.88M
Številka dela VBLD861-122.88M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC VCXO 122.88MHZ 3.3V LVCMOS S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6200 pcs Podatkovni list VBLD861-122.88M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.550" L x 0.355" W (13.97mm x 9.02mm) Serija VBLD861
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena CW985TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.202" (5.13mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 122.88MHz
natančen opis 122.88MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 30mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm