X213-190.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
X213-190.0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X213-190.0M
Proizvajalec / znamka: Connor-Winfield
Opis izdelka OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Podatkovni listi: X213-190.0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije X213-190.0M
Številka dela X213-190.0M Proizvajalec Connor-Winfield
Opis OSC XO 190MHZ 3.3V LVCMOS SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4630 pcs Podatkovni list X213-190.0M.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija X213
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena CW998TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 190MHz
natančen opis 190MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 61mA