1719PN12
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1719PN12
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CBL MALE TO WIRE LEAD 19POS 1'
Podatkovni listi: 1719PN12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1719PN12
Številka dela 1719PN12 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CBL MALE TO WIRE LEAD 19POS 1' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1509 pcs Podatkovni list 1719PN12.pdf
Uporaba Industrial Environments - IP67, IP68 Ščitenje Unshielded
Serija Mini-Mizer® Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Cable Assembly Circular 19 pos Male to Wire Leads 1.00' (304.80mm)
Barva Multiple Vrsta kabla Individual
2. priključek Wire Leads Število priključenih številnikov položajev 1 All
1. Število priključkov priključka 19 1. priključek Male
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1719SN12
1719SN12
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CBL FEMALE TO WIRE LEAD 19POS 1'
Na zalogi: 1495 pcs
Prenesi: 1719SN12.pdf
RFQ
Proizvajalci: TE Connectivity AMP Connectors
Opis: 76 POS MIXED HEADER COD B
Na zalogi: 2487 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: 76 POS MIXED HEADER COD A
Prenesi:
171E
171E
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: TRANSFM ISOL 115 TO 115VAC 500VA
Na zalogi: 787 pcs
Prenesi: 171E.pdf
Opis: 36 POS TAB 1,2 X 0.63 HEADER BK
1719S12
1719S12
Prenesi: 1719S12.pdf
171C
171C
Opis: TRANSFM ISOL 115 TO 115VAC 300VA
Na zalogi: 903 pcs
Prenesi: 171C.pdf
171A
171A
Opis: TRANSFM ISOL 115 TO 115VAC 100VA
Prenesi: 171A.pdf
171B
171B
Opis: TRANSFM ISOL 115 TO 115VAC 200VA
Prenesi: 171B.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 3.5MM
1719P12
1719P12
Opis: CBL MALE TO WIRE LEAD 19POS 1'
Prenesi: 1719P12.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 3.5MM
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika