1912P12P144
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1912P12P144
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CABLE 12POS MALE-MALE STR 12'
Podatkovni listi: 1912P12P144.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 941 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1912P12P144
Številka dela 1912P12P144 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CABLE 12POS MALE-MALE STR 12' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 941 pcs Podatkovni list 1912P12P144.pdf
Uporaba - Ščitenje -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Cable Assembly
Barva - Vrsta kabla -
2. Število priključenih številnikov priključkov - 2. priključek -
Število priključenih številnikov položajev 1 - 1. priključek -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: LL 9.52/03/90 5.0SN GY
Na zalogi: 53316 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLOCK PLUG 6POS 270DEG 5MM
Na zalogi: 17141 pcs
Prenesi: 1912993.pdf
RFQ
1912A B59250
1912A B59250