35HDLNAU
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35HDLNAU
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Podatkovni listi: 35HDLNAU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35HDLNAU
Številka dela 35HDLNAU Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10224 pcs Podatkovni list 35HDLNAU.pdf
Napetost - ocenjena 250VAC, 140VDC Velikost teme -
Prekinitev Solder Eyelet(s) Signalne linije Stereo (3 Conductor, TRS)
Ščitenje Unshielded Serija 35HD
Velikost luknje plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena 35HDLNAU-ND
SC2708
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Število pozicij / stikov 3 Conductors, 3 Contacts Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina / globina parjenja 0.560" (14.20mm)
Notranja stikala - Barva izolacije -
Industrijski priznani premer parjenja 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
Stanovanjski material Copper Alloy Spol Male
Lastnosti - natančen opis 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s)
Kontaktni material - Obloga Gold Kontaktni material Copper Alloy
Vrsta priključka Phone Plug Odpiranje kabla 0.290" (7.37mm)
Material telesa Copper Alloy Barva telesa Silver
Dejanski premer 0.139" (3.53mm)