5280-9SG-528
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5280-9SG-528
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 9POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.5280-9SG-528.pdf2.5280-9SG-528.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5280-9SG-528
Številka dela 5280-9SG-528 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN RCPT FMALE 9POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7585 pcs Podatkovni list 1.5280-9SG-528.pdf2.5280-9SG-528.pdf
Voltage Rating 600V Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi - Shell material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Serija Multi-Con-X®
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število pozicij 9
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Weathertight
Lastnosti Backshell, Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 5.6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla 0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)
Material backshell, Plating Polyamide (PA), Nylon Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5280-9SG-3DC
5280-9SG-3DC
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN RCPT FMALE 9POS GOLD CRIMP