5510P10P36
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5510P10P36
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CABLE STR MALE-R/A MALE 10POS 3'
Podatkovni listi: 5510P10P36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5510P10P36
Številka dela 5510P10P36 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CABLE STR MALE-R/A MALE 10POS 3' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1776 pcs Podatkovni list 5510P10P36.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Mini-Mizer® Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 3.00' (914.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Cable Assembly 3.00' (914.40mm)
Barva Yellow Vrsta kabla Round
2. Število priključenih številnikov priključkov All 2. Število priključkov priključka 10
2. priključek Male Število priključenih številnikov položajev 1 All
1. Število priključkov priključka 10 1. priključek Male, Right Angle
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5510E
5510E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: KNOB SMOOTH 0.250" PLASTIC
Na zalogi: 47298 pcs
Prenesi: 5510E.pdf
RFQ
Proizvajalci: Dialight
Opis: LED 3MM R/A HI-EFF BLUE DIFF
Na zalogi: 4011 pcs
Prenesi: 5510809.pdf
RFQ
5510809F
5510809F
Proizvajalci: Dialight