HP75BNC7
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HP75BNC7
Proizvajalec / znamka: Conxall / Switchcraft
Opis izdelka CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Podatkovni listi: HP75BNC7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HP75BNC7
Številka dela HP75BNC7 Proizvajalec Conxall / Switchcraft
Opis CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 35312 pcs Podatkovni list HP75BNC7.pdf
Voltage Rating 500V Zaključek ščita Crimp
Serija HP75BNC Pakiranje Bulk
delovna temperatura -65°C ~ 165°C Število pristanišč 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Cipele parjenja 500 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izguba vstavka - Ingress Protection -
Vključuje 2 pcs - 1 Connector, 1 Ferrule Impedanca 75 Ohm
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock Dielektrični material -
natančen opis BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp Končaj stika Crimp
Vrsta priključka Plug, Male Pin Slog konektorja BNC
Center kontaktne plošče Gold Središče kontaktnega materiala Copper Alloy
Kabelska skupina Belden 1694A Material telesa Copper Alloy