1211P103
Copal ElectronicsCopal Electronics
1211P103 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1211P103
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 1211P103.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1211P103
Številka dela 1211P103 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4423 pcs Podatkovni list 1211P103.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 1.252" L (8.20mm x 7.00mm x 31.80mm)
Serija 1211 Odporen material Wirewound
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tube Število obratov 22
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment