CL-SB-12B-11
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12B-11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CL-SB-12B-11
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Podatkovni listi: CL-SB-12B-11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CL-SB-12B-11
Številka dela CL-SB-12B-11 Proizvajalec Copal Electronics
Opis SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120198 pcs Podatkovni list CL-SB-12B-11.pdf
Voltage Rating - DC 12V Sklop zaključka Gull Wing
Preklopi potovanje 2.00mm Funkcija stikala On-On
Serija CL-SB Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Operativna sila 153gf
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Cycles natančen opis Slide Switch SPDT Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 200mA (DC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Copper Obrnite se na Dokončaj Silver
Circuit SPDT Tip aktuatorja Standard
Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon Dolžina aktuatorja 2.00mm