CT6EV105
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EV105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT6EV105
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: CT6EV105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CT6EV105
Številka dela CT6EV105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159832 pcs Podatkovni list CT6EV105.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Serija CT6 Odporen material Cermet
Odpornost 1 MOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena CT-6EV 1M OHM (105)
CT-6EV105
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment