FT63ETV202
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63ETV202 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FT63ETV202
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: FT63ETV202.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FT63ETV202
Številka dela FT63ETV202 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203969 pcs Podatkovni list FT63ETV202.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Serija FT-63 Odporen material Cermet
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Box (TB) Druga imena FT-63ETV 2K OHM (202)
FT-63ETV202
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment