SM-31TW501
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-31TW501 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-31TW501
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Podatkovni listi: SM-31TW501.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM-31TW501
Številka dela SM-31TW501 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70107 pcs Podatkovni list SM-31TW501.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Serija SM31 Odporen material Cermet
Odpornost 500 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-31TW 500 OHM (501)
SM-31TW501TR
SM31TW501
Število obratov 5 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment