SM-3TA102
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-3TA102
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1KOHM 0.125W J LEAD SIDE
Podatkovni listi: SM-3TA102.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM-3TA102
Številka dela SM-3TA102 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1KOHM 0.125W J LEAD SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65360 pcs Podatkovni list SM-3TA102.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.154" x 0.154" Face x 0.134" H (3.90mm x 3.90mm x 3.40mm)
Serija SM3 Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-3TA 1K OHM (102)
Število obratov 11 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment