SM-42B503
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-42B503
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
Podatkovni listi: SM-42B503.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM-42B503
Številka dela SM-42B503 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 64760 pcs Podatkovni list SM-42B503.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm)
Serija SM4 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 11
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks natančen opis 50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment