SM-42TW104
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TW104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-42TW104
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: SM-42TW104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM-42TW104
Številka dela SM-42TW104 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35733 pcs Podatkovni list SM-42TW104.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serija SM42 Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena SM-42TW104CT
Število obratov 11 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment