SM-43TA104
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TA104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-43TA104
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD
Podatkovni listi: SM-43TA104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM-43TA104
Številka dela SM-43TA104 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72992 pcs Podatkovni list SM-43TA104.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Serija SM43 Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-43TA 100K OHM (104)
SM-43TA104TR
SM43TA104
Število obratov 5 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment