SM-43W101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM-43W101
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: SM-43W101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM-43W101
Številka dela SM-43W101 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 71215 pcs Podatkovni list SM-43W101.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serija SM4 Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 5
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks natančen opis 100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment