SM31TB203
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM31TB203
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE
Podatkovni listi: SM31TB203.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM31TB203
Številka dela SM31TB203 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 20K OHM 0.125W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70514 pcs Podatkovni list SM31TB203.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm)
Serija SM31 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-31TB 20K OHM (203)
SM-31TB203
Število obratov 5 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 20 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment