SM4ETW201
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM4ETW201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM4ETW201
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: SM4ETW201.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM4ETW201
Številka dela SM4ETW201 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4588 pcs Podatkovni list SM4ETW201.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.193" L x 0.146" W x 0.177" H (4.90mm x 3.70mm x 4.50mm)
Serija SM4 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena SM-4ETW201
SM4ETW201TR
Število obratov 12 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment