SS-10-16NP-LE
Copal ElectronicsCopal Electronics
SS-10-16NP-LE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS-10-16NP-LE
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP SP6T 100MA 5V
Podatkovni listi: SS-10-16NP-LE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS-10-16NP-LE
Številka dela SS-10-16NP-LE Proizvajalec Copal Electronics
Opis SWITCH ROTARY DIP SP6T 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47625 pcs Podatkovni list SS-10-16NP-LE.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija SS-10
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Bulk
Druga imena 563-1080
SS1016NPLE
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Dolžina 0.393" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.535" (13.59mm)
Lastnosti - Električno življenje 500 Cycles
natančen opis Dip Switch SP6T 6 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Trenutna ocena 100mA
Kontaktni material Copper Alloy Obrnite se na Dokončaj Gold
Circuit SP6T Material telesa Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tip aktuatorja Rotary with Shaft Raven aktuatorja Raised
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SS-10-2
SS-10-2
Proizvajalci: Omron
Opis: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V