ST42EB204
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST42EB204
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Podatkovni listi: ST42EB204.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST42EB204
Številka dela ST42EB204 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 93149 pcs Podatkovni list ST42EB204.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST42 Odporen material Cermet
Odpornost 200 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks natančen opis 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment