ST42ETB102
pregled izdelka
Številka dela: ST42ETB102
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podatkovni listi: ST42ETB102.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST42ETB102
Številka dela ST42ETB102 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101052 pcs Podatkovni list ST42ETB102.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serija ST42 Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ST-42ETB102
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment