ST4EG503
pregled izdelka
Številka dela: ST4EG503
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Podatkovni listi: ST4EG503.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST4EG503
Številka dela ST4EG503 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 72553 pcs Podatkovni list ST4EG503.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Serija ST4 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks natančen opis 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment