104M06QC47
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
104M06QC47 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 104M06QC47
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka FILTER RC 47 OHM/0.1UF TH
Podatkovni listi: 104M06QC47.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 104M06QC47
Številka dela 104M06QC47 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis FILTER RC 47 OHM/0.1UF TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16348 pcs Podatkovni list 104M06QC47.pdf
Napetost - ocenjena 600V Vrednosti R = 47 Ohms, C = 0.1µF
Tip Low Pass Tehnologija RC
Velikost / dimenzija 1.079" L x 0.390" W (27.40mm x 9.90mm) Serija Quencharc®
Odpornost - Kanal (Ohm) 47 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 338-2580
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.911" (23.15mm) Filtriranje 1st
Zaščita pred ESD No natančen opis RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 47 Ohms, C = 0.1µF Radial