105K250CS6G-FA
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105K250CS6G-FA
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP ARRAY 1UF 250V 6SMD
Podatkovni listi: 105K250CS6G-FA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105K250CS6G-FA
Številka dela 105K250CS6G-FA Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ARRAY 1UF 250V 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7639 pcs Podatkovni list 105K250CS6G-FA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient - Serija Capstick® CS
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SMD, Gull Wing Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.299" (7.60mm)
Dielektrični material Polymer, Metallized natančen opis 1µF Bussed Capacitor Array 250V 6-SMD, Gull Wing
Vrsta tokokroga Bussed Zmogljivost 1µF